Projekty fotograficzne a programowanie
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

fotomagiczny.y0.pl

Czas otwarcia migawki


W przypadku bardzo długich czasów otwarcia migawki (w tym przypadku jest to czas powyżej 15 sekund), należy się upewnić, że aparat pozostaje całkowicie nieruchomy na stabilnym statywie, od początku ekspozycji, aż do końca. W wielu przypadkach powodem, dla którego istnieją szumy bądź rozmazania na zdjęciach, jest fakt, że kamera została nieznacznie przesunięta z prawej strony na lewą, najprawdopodobniej z powodu drgań aparatu. Dlaczego od prawej do lewej? Ponieważ dodatkowa linia znajduje się po prawej stronie, a nie po lewej stronie. Prawdopodobnie jeśli nie użyjesz zdalnego aparatu, to Twoja ręka może spowodować drganie aparatu, kiedy zacisnie się migawka, a następnie puścisz z niej rękę. Podobnie wygląda sprawa w sytuacji przypadkowego dotknięcia statywu, gdy migawka była otwarta. Tak więc ostrość w tym przypadku może ucierpieć z powodu drgań aparatu. Gdybym przewidział dość długą ekspozycję, użyłbym zdalnego wyzwalania kamery, ustawiłbym kamerę w odpowiedniej funkcji lub użył timera, aby zminimalizować wibracje.

Zamów profesjonalnego fotografa na wieczór panieński - http://panienski.fkadr.co.pl/.

Celowe wybieranie nadmiernego naświetlania zdjęcia w celu uzyskania efektu wysokiej ekspozycji daje lekki i delikatny wygląd, który może uwydatnić kobiece portrety i zdjęcia dzieci. Sztuczka polega na tym, aby nie rozświetlać najciekawszych zdjęć w aparacie, a raczej rozjaśnić ujęcie później w oprogramowaniu takim jak Photoshop. Robienie zdjęć w formacie RAW da ci najbardziej edytowalną opcję, ponieważ będziesz w stanie wydobyć więcej szczegółów w zakresie tonalnym w trybie raw w porównaniu do JPEG. Posiadanie drogiego sprzętu fotograficznego nie zawsze oznacza, że będziesz robić dobre zdjęcia. Widziałem absolutnie niesamowite zdjęcia zrobione jedynie smartfonem. Zamiast dziesięciu różnych obiektywów, zainwestuj w fantastyczne książki fotograficzne. Patrząc na pracę mistrzów, nie tylko zyskujesz inspirację, ale także pomysły na ulepszenie własnych zdjęć.

Klimatyczna fotografia ślubna dla Ciebie - http://fotografia.fkadr.co.pl/.

Jeśli nigdy wcześniej nie wykonywałeś czarno-białej fotografii, możesz zastanawiać się, czy to w ogóle jest atrakcyjne. W końcu nie jest to trochę jak czarno-biała telewizja czy nieme filmy - anachronizm w naszym nowoczesnym, zaawansowanym technologicznie wieku? Odpowiedź brzmi: nie, zdecydowanie nie. W świecie fotografii czarno-białe kadry są uważane za formę sztuki. Niektórzy powiedzieliby nawet, że najlepsi fotografowie pracują w trybie monochromatycznym.

Kontakt

Kontakt
ul.Wincentego Pola 2b
50-523 Wrocław

E-mail: biuro@fotomagiczny.y0.pl